Arman Tejarat Ghaffari Company

MORAYCO COMPLEX

​Morayko Kompleksi, püskürtücülerin üretimi, ithalatı ve dağıtımı alanında önde gelen komplekslerden biridir.
Son yıllardaki 40 yıllık tecrübesiyle bu kompleks, yeni bir yaklaşımla tarım makineleri ve girdileri pazarına girmiştir.
Tarım topluluğunun çeşitli tipteki püskürtücüler için ihtiyaçlarını karşılamak bu kompleksin temel amacıdır.
Bu bağlamda, bu kompleks şu anda 50'den fazla püskürtücü ve yedek parça modeli üreterek ve ithal ederek bu alandaki liderlerden biridir.
Dağıtım bölümünde, ülkemizin genişliğinden dolayı bu grup, Meşhed, Tebriz, Urmiye, Şiraz, Tahran, İsfahan dahil olmak üzere, ürünlerini tanıtmak ve satış ve satış sonrası hizmet ağları oluşturmak için her yıl ülke çapında çeşitli sergilere katılmaktadır. ve ... işaret etti.
Morayko Group, SWOT analizi ile (güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar, tehditler) bugün, ülkenin çoğu ilinde ve şehrinde ortakları ve satış acentelerinin yardımıyla ürünlerini sunmaktadır.
Siz değerli çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar sunarak her yıl daha fazla pazar payı kazanmayı umuyoruz.                                                       MORAYKO KOMPLEXI

Forgot your password?

Forgot your password? Please enter your mobile number or email address. You will soon receive an email or SMS to create a new password.

Return to the login section

Enter the code you receive.

Return to the login section

Change Password

Change Password

My Account

Orders

View Order